Úvodná stránka

[su_row]
[su_column size=“1/1″]

Pomáhame s úsmevom

Pripravujete sa so svojim dieťaťom na transplantáciu kostnej drene?  Máte veľa otázok, ktoré by ste chceli zodpovedať? Sme rodičia detí, ktoré prešli procesom transplantácie kostnej drene. Niektoré z nich  už žijú svoj život bez väčších zdravotných problémov, iné sú v procese doliečovania. Keďže vieme ako náročný je tento proces pre dieťa,  ale aj pre jeho najbližších, rozhodli sme pomáhať Vám, ktorí sa na proces transplantácie kostnej drene ešte len pripravujete.
Ciele projektu Pomáhame s úsmevom nájdete v sekcii Naša misia.  Odborné informácie o procese transplantácie si prečítate v informačnej brožúre v sekcii Služby, Proces transplantácie – odborné informácie. V sekcii Služieb v databáze Ambasádori transplantácie si môžete nájsť svoju spriaznenú dušu, ktorej sa môžete pýtať všetko, čo potrebujete o procese transplantácie vedieť. V rovnakej sekcii Služby – Linky pomoci nájdete webové stránky rôznych  spoločností, ktoré sa zaoberajú pomocou pre dlhodobo choré deti a ich rodinných príslušníkov.

[su_spacer]

Viacero detí absolvuje tzv. nepríbuzenskú transplantáciu kostnej drene a vďaka dobrovoľným darcom kostnej drene sa môžu vrátiť späť do života. Informácie ako sa stať dobrovoľným darcom kostnej dreni nájdete v sekcii Služby – Ako sa stať darcom kostnej drene

[su_spacer]

Dúfame, že stránka lifesupport.sk bude zdrojom informácií a užitočných kontaktov, ktoré Vám pomôžu pripraviť sa a prežiť ťažké životné chvíle spoločne s Vaším dieťaťom. Majte na pamäti, že cesta po ktorej kráčate s Vaším dieťaťom je cestou za životom. Nech Vás sprevádza nádej, viera a láska.

[/su_column]
[/su_row]
[su_row]
[su_column size=“1/1″]

Sledujte nás na facebooku


Prejsť na Facebook
[/su_column]
[/su_row]

Vložiť komentár